Alman Hükümetinden Türklere Zulüm: Köln’e Girişler...

Alman Hükümetinden Türklere Zulüm: Köln’e Girişler yasaklandı

Köln'deki cami açılışı için şehire gelen Müslümanlara Nazi Zulmü bir kez daha yapıldı. Yüzlerce kilometre uzaktan hem Başkan Erdoğan'ı görmek hem de açılışa katılmak için gelenler şehir girişlerinden geri çevrildiler.

29 Eylül 2018 - 17:17

Bilindiği üzere bugün Başkan Recep Tayyip Erdoğan Köln’deki caminin açılışını yapacak. Ancak Köln Belediyesi yine bildik düşmanlıklara imza attı.

Köln muhabirimizin bildirdiğine göre, daha dün akşamdan bütün yollar, tren istasyonları ve havalanı tutuldu. Şehire gelen bütün yabancılar geri çevriliyor. 

DİTİB GÜVENLİK KONSEPTİNİ SUNMAMIŞ

Bütün Almanya’dan Başkan Erdoğan’ı görmek için Köln’e akın eden yabancılar ve Türkler tek tek kimlikleri kontrol edilerek geri çevriliyorlar.

Sebep sorulduğunda ise Bu duruma isyan eden vatandaşlarımızın sorularına gülünç bir cevap veriyor Köln polisi. “DİTİB Güvenlik Konseptini hazırlamadı."

25 BİN KİŞİ AÇILIŞA GELECEKTİ

Köln’deki DİTİB Genel Merkezi cami açılışına 25 kişinin katılacağını duyurmuştu. Fakat Cuma günü akşam vakitlerinde bütün yollar tutularak açılışa gelenler engelleniyor.

Daha önce de aynı tavırları sergileyen Köln belediye Başkanı Henriette Reker bu kez yabancıların Köln’e girmelerine yasak koydu.

SADECE 500 RESMİ DAVETLİ KÖLN’E GİREBİLDİ.

Resmi davetli olarak gelen 500 kişiden başka hiçbir yabancı şehire giremiyor. Onlar da özel araçlarla şehire alındı.

“NAZİLER YİNE ÇİRKİN YÜZLERİNİ GÖSTERDİ”

Bu duruma tepkilerini dile getiren gurbetçi varandaşlarımız “Naziler yine çirkin yüzlerini gösterdiler. Hiçbir sebep bize bu zulmü yapmalarını gerektirmez. Tek amaçları Başkanımız Erdoğan ile buluşmamıza engel olmaktır.” sözlerini sarfettiler.

Vatandaşlarımız Köln Belediyesi Başkanı Henriette Reker’den bir açıklama bekliyorlar.

Ayrıntılar gelecek...

Fetihhaber

Bu haber 230 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hadis İnkarcılığının Tarihi
Hadis İnkarcılığının Tarihi
Kanalizasyon arıtma tesisi: Beyazev!..
Kanalizasyon arıtma tesisi: Beyazev!..