"Batı’nın piyonu Prens Salman"

"Batı'nın piyonu Prens Salman"

Kral Salman görevi bırakacak. Yerine oğlu Prens Salman kral olacak... Ve İslam Dünyası'nın kalbinde Ortodoks İslam dedikleri bir nevi Hıristiyanlık hakim kılınmaya çalışılacak. Bunun arkasınada da CIA, MOSSAD, MI6 ve BND olacak

13 Nisan 2018 - 07:37

Washington muhabirimizin edindiği bilgilere göre, ABD yakın bir zamanda Prens Salman’ı Kral yapmaya hazırlanıyor. Kral Salman görevi bırakacak ve yerine oğlu Prens Salman kral olacak.

Trump’ın ‘Adamımız Salman...” diye söz ettiği Prens Salman’ın anne tarafından Kraliçe’ye çok yakın olduğu, Batı Ülkelerinin de ona çok gürendikleri ifade edilirken, CIA tarafından da desteklendiği konuşuluyor.

Beyasaray’ın Prens Salman’a adeta bir “Sömürge Valisi” gözü ile baktığı, Washington’da çok konuşulan konular arasında.

Prens Salman’ın “Prensler Darbesi”nde en yakın olarak CIA’in yer aldığı konuşulurken, onun daha kral olmadan İslam Düşmanı tutumlarının sergilediği de ifade ediliyor. Hatta ABD, Prens Salman’ın bu tutumundan dolayı ortadan kaldırılmak isteneceği düşüncesi ile sıkı korunması taraftarı olduğu ve CIA’in bunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağı da açık açık dillendirilen konular arasında.

“Batı’nın piyonu Prens Salman” ifadesinin Suudiler arasında da konuşulduğu zaten biliniyordu.

Bu haber 945 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Erdoğan: Seçimden sonra herkes Suriye'yi terk etsin
Başkan Erdoğan: Seçimden sonra herkes Suriye'yi terk etsin
Diriliş Ertuğrul yeni sezona bomba transfer ile giriyor!
Diriliş Ertuğrul yeni sezona bomba transfer ile giriyor!