Batı’nın referandum silahı kendi evlerinde patladı!

Batı’nın referandum silahı kendi evlerinde patladı!

Bizi yeniden bölüp ortadan kaldırmak için oyun kuran Batı’nın kendisi bölünüp yok olmanın eşiğine geldi.

10 Ekim 2017 - 20:46

Batı, Osmanlı’yı yıkıp bizleri beyliklere bölmüştü. Bu halimizle bile Batı’yı korkutur hale geldiğimiz için bizleri bir kez daha bölerek şehir devletciklerine dönüştürmeye karar verdiler. Kuzey Irak’taki referenbum işte bunun içindi.

Başta Siyonist İsrail ve ABD olmak üzere bize oynadıkları oyun yine kendilerini vurdu. Adamlar adeta kendi ayaklarına sıktılar.

Daha sonra Türkiye, İran ve Suriye’yi de içine alacak olan Kuzey Irak Referandumu domino etkisi yapacak duruma geldi. Batı'nın başımıza yeni bir çorap örme çabası ayaklarına dolaştı. Ve birbir dökülmeye başladılar.

Kürt soslu İkinci İsrail Kuzey Irak Referandumu’nun arkasından Katalonya İspanya’dan ayrılmak için düğmeye bastı. Geçtiğimiz hafta olaylı referandum yapıldı.

Bavyera Eyaleti Almanya’dan ayrılmak için azar azar kolları sıvamaya başladı.

İskoçya, İngiltere’den ayrılmak için referanduma gidiyor. Yakında düğmeye basarlar.

Ve ABD fokur fokur kaynıyor. Bir tek eyaletin bağımsızlık için yola çıktığını ilan etmesi halinde 50 Eyaletten kaç tanesi ABD olarak kalmak ister kestirilemiyor.

Öyle anlaşılıyor ki, bizi parçalamak için yaptırılen Kuzey Irak Referandumu bizi birleştirirken, Batı’yı tamamıyle dağıtacak gibi. Bir diğer ifadeyle söyleyecek olursak referandum musibet bizi adam edip birleştirecek, onları ise yeryüzünden silecek...

Fetihhaber Berlin

Bu haber 109 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kemal Kılıçdaroğlu o alçak pankarta sahip çıktı
Kemal Kılıçdaroğlu o alçak pankarta sahip çıktı
Başkan'dan müjde: İdam müzakere masasında!
Başkan'dan müjde: İdam müzakere masasında!