Katil ABD ve Katil İsrail’i Protesto Ediyoruz!

Katil ABD ve Katil İsrail'i Protesto Ediyoruz!

Haksızlık karşısında susmak dilsiz şeytanlıktır. Susmak ihanettir. Müslüman Düşmanları'na karşı asla susmayacağız. Filistin de dahil hiçbir Müslüman Toprağı'nın işgaline rıza göstermeyeceğiz. Ya onlar işgalden vazgeçerler, ya da bizi toptan yokederler. Sadece Allah'ın dediği olur! Ya istiklal, ya ölüm!

14 Mayıs 2018 - 19:55 - Güncelleme: 15 Mayıs 2018 - 00:20

Filistin’i ve bütün İslam Topraklarını işgale niyet etmiş olan Yahudi ve Hıristiyanlar, bugün ilk kıblemiz Kudüs’ü ABD’nin eli ile Filistin’deki Gayr-i Meşru Yahudi Devleti İsrail’in başkanti ilan edilişinin ikinci adımını attılar. Bugün katil Amerika Büyükelçiliğini Kudüs’e taşıdı.

Bu iki katil, Filistin’i yangın yerine ve kan gölüne çevirdiler. İşgal ve ihaneti protesto eden silahsız insanlara karşı katliam yapıldı. 55 şehid, 2000’den fazlada yaralı var.

Haksızlık karşısında susmak dilsiz şeytanlıktır. Susmak ihanettir. Müslüman Düşmanları'nın karşısında asla susmayacağız. Filistin'de dahil olmak üzere hiçbir Müslüman Toprağı'nın işgaline rıza göstermeyeceğiz. Ya onlar işgalden vazgeçerler, ya da bizi toptan yokederler. Sadece Allah'ın dediği olur! Ya istiklal, ya ölüm! Ötesi yok!

Bütün dünyada protestolar sürüyor. ABD ve İsrail protesto ediliyor. Biz de Fetihhaber Ekibi olarak, ABD ve İsrail’i protesto ediyoruz. Bütün işgsalci ve katilleri protesto ediyoruz. Bu da yetmez, bütün Müslümanları bu katil ve işgalcileri protesto ve boykota çağırıyoruz.

Kudüs düşerse, Mekke ve Medine de düşer. Kudüs düşerse, İstanbul da düşer.

Şehidlerimize rahmet, gazilerimize de sağlık ve sıhhat diliyoruz.

Her zaman mazlumların yanındayız.

FetihHaber Ekibi

2018/05/6541635.jpg
Bu haber 2622 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hadis İnkarcılığının Tarihi
Hadis İnkarcılığının Tarihi
Suudi Arabistan'dan 'Kaşıkçı' itirafı: Çıkan kavgada öldü!
Suudi Arabistan'dan 'Kaşıkçı' itirafı: Çıkan kavgada öldü!