Yenikapı mitingine dev katılım! İşte görüntüler

Yenikapı mitingine dev katılım! İşte görüntüler

Bayram ve tatile rağmen İstanbul Yenikapı AK PARTİ MİTİNGİ'ne katılım çok büyük oldu.

17 Haziran 2018 - 18:54

 

  • Zira Meteoroloji Genel Müdürlüğü sağanak yağışın saat 15.00'ten itibaren İstanbul'u terk edeceğini açıklamıştı. Miting alanına dev sahne ve LED ekranlar kuruldu. Avrasya Tüneli ve bazı yollar ulaşıma kapatıldı. Bayram için İstanbul'a gelen çok sayıda yerli ziyaretçi de mitinge katıldı.

  • Yenikapı'da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın katıldığı AK Parti'nin 'Büyük İstanbul Mitingi'ne katılan bazı vatandaşlar deniz yolunu tercih etti.

  • Üsküdar'da Yenikapı'ya gidecek teknelere binmek isteyenler önce arama noktasından geçti. Yolcu tekneleri daha sonra Yenikapı'ya doğru hareket etti.

  • İstanbul Bakırköy'de ise üç bin polis görev yaptı. İstanbul havadan altı polis helikopteri ile denetlendi ve Deniz Polisi de görevdeydi. Deniz Polisi, beş deniz aracı ile tedbir aldı. İstanbul'da 56 zırhlı araç ve 85 TOMA da güvenlik tedbirleri kapsamında hazır bulunduruldu.

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın posterleri de alana asıldı. Güvenlik noktalarından alana girenlere yağmurluk, Türk bayrağı ve AK Parti bayrağı dağıtıldı.

  • Miting alanına gelenler x-ray cihazlarının bulunduğu kontrol noktalarından geçerek giriş yaptı. Alana ilk girenlerin sahne önünden yer kapmak için koştuğu görüldü

Bu haber 12457 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hadis İnkarcılığının Tarihi
Hadis İnkarcılığının Tarihi
Suudi Arabistan'dan 'Kaşıkçı' itirafı: Çıkan kavgada öldü!
Suudi Arabistan'dan 'Kaşıkçı' itirafı: Çıkan kavgada öldü!